Krovininis transportas

Daugiau kaip

20 krypčių

Kodėl rinktis mus?

Apie paslaugą

Pagrindinė įmonės veikla – tarptautiniai krovinių pervežimai nuosavu krovininiu kelių transportu Europos Sąjungoje ir Lietuvoje. Transporto parko parką sudaro patikimiausi Mercedes-Benz, Volvo, DAF vilkikai, Schmitz ir Krone puspriekabės. Didelį dėmesį UAB Biominvija skiria klientams ir jų norų tenkinimui, todėl pagrindiniai įmonės tikslai yra suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas, operatyviai bei saugiai nugabenti krovinius į užsakovų nurodytas vietas. Įmonė užtikrina geras darbo sąlygas darbuotojams, kurie yra aprūpinti naujausia sklandžiam darbui reikalinga įranga. Visose transporto priemonėse įdiegta pažangiausia GPS sekimo įranga, kelių aparatai, ADR saugos priemonės, planšetiniai kompiuteriai CMR ir kitų dokumentų skenavimui, perdavimui.

Transporto parkas

Įmonė nuolat auga ir kasmet plečia bei atnaujiną savo transporto priemonių parką. Visi įmonės vilkikai yra ne senesni nei 3 metų, atitinkantys Euro 6 standartą. Ekspertų pripažinimo sulaukę Mercedes-Benz Actros, Volvo FH, DAF XF vilkikai leidžia sklandžiai ir laiku pristatyti klientų patikėtus krovinius.

Telematika

Visose transporto priemonėse įdiegta pažangiausia Fleethand GPS sekimo įranga, suprogramuoti planšetiniai kompiuteriai CMR ir kitų dokumentų persiuntimui, tikslaus maršruto parinkimui. Telematikos sprendimai apjungia įmonės buhalterinę ir verslo valdymo sistemą, leidžia integruoti kitas žinomas logistikos platformas (pvz. Project44) – taip optimizuojant darbą įmonės klientams bei darbuotojams.

Turite klausimų?
Skambinkite

Susisiekimo forma

0/200

Mūsų partneriai