Apie mus

Biominvija – sėkmingai dirbanti ir besiplečianti įmonė, kuri kasmet kryptingai didina savo transporto priemonių parką. Biominvija transporto priemonių parką sudaro 42 „Euro VI” kategorijos Mercedes-Benz, Volvo, DAF vilkikai, kurie gabena krovinius puspriekabėmis Vakarų Europos šalyse. Kartu turime 15 krovininių Mercedes-Benz Sprinter ir Renault Carpol mikroautobusų, kurie gabena mažesnius krovinius Lietuvos – Vakarų Europos šalių maršrutais.
Biominvija vadovai, ssavininkai ir komandos nariai yra turintys daugiau kaipi 25 metų patirtį transporto ir logistikos paslaugų sektoriuje.

Misija ir vizija

Mūsų misija – pristatyti krovinius taikant aukščiausius standartus atliepiant skirtingų klientų lūkesčius. Mūsų vizija – siekti aukščiausio profesionalumo pristatant klientų krovinius.  Nuolatiniai tikslai – plėsti ir naujinti transporto priemonių parką, kuriant darbo vietas Lietuvoje, ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių piliečiams. Siekiame užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su patikimais ir į ilgalaikį bendradarbiavimą orientuotais partneriais. Perduodame įmonės vertybes ir patirtį naujiems darbuotojams, suteikiant tinkamas sąlygas tobulėti bei prisidėti prie įmonės užsibrėžtų tikslų siekimo.

Mūsų Paslaugos

Mūsų istorija

1997

Įsteigta uždaroji akcinė bendrovė Minvija

2009

Įsteigta viešoji įstaiga Minvijos sporto klubas

2012

Pradedamos paslaugos Vakarų Europos rinkoje

2014

Nutraukiamas darbas Rusijos ir Baltarusijos rinkoje

2015

Įsteigiama uždaroji akcinė bendrovė Biominvija, pradedama dirbti tik Vakarų Europos rinkoje

2018

Virš 30 transporto priemonių

2020

Papildoma paslauga – krovinių vežimas krovininiais mikroautobusais

2024

Virš 60 transporto priemonių

Veikla asociacijose